Натхненні світлом

Ми здолали найцікавіший шлях від оптового постачальника садового та технічного освітлення до ательє декоративного світла «Versan».

Увесь цей час нас підтримувало та надихало бажання зростати та вдосконалюватись заради свого споживача.

Наразі, ми пропонуємо абсолютно новий фокус та площину використання новітніх технологій в організації світлового простору.

Окрім ретельно підібраного спектру асортименту готової продукції, спроможного задовольнити найвибагливіший смак та відчуття стилю, наші клієнти мають безпрецедентну можливість втілити дитячу мрію і спробувати себе у ролі справжнього дизайнера. Форма, розмір, колір та кількість деталей, відтепер не є постійними та незмінними величинами, незмінною залишається тільки якість.

2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015

Біля витоків!

Творчий шлях нашої компанії, яка в той час мала назву ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕЛКО», розпочався в 2001 році. Це була оптова компанія, яка займалась, здебільшого, технічним та садовим декоративним освітленням.

Знакове співробітництво

У 2002 році «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕЛКО» стає одним із перших та надійних постачальників Національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» — лідеру з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні і продовжує тісне та плідне співробітництво дотепер.

Мережа DIY - ринку в Україні

У 2003 році компанія відкрила поставки у наступні найбільші DIY торгівельні мережі країни: OLDI, PRAKTIKER, Караван, Oscar, Новая Лінія, BUDMAX, OBBI.

Міжнародне представництво

У 2004 році ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕЛКО» стає представником таких гігантів у світі освітлення, як ALFA (Польща) і GLOBA (Австрія). За час представництва, компанія здобула безцінного досвіду та значно розширила діапазон професійних можливостей.

Участь у спеціалізованих виставках

У 2005 році компанія розпочала активно приймати участь в виставках освітлення в Україні та за її межами. Відвідування та участь у міжнародних виставках — це серфінг по хвилях сучасних тенденцій та жерло яскравих рішень.

Перші кроки

У 2006 році народжується ідея відкрити виробництво декоративного світла в Україні. З того часу починається кропітка підготовка до сходження на власну вершину: збір інформації, вивчення досвіду метрів та розробка бізнес-стратегії.

Остання сходинка

У 2007 році компанія налагоджує зв’язки із дизайнерами декоративної світлотехніки Німеччини та робить перші спроби пера у власних моделях.

Запрошуємо у «VERSAN»!

У 2008 році було створено торгову марку «VERSAN». Українсько-німецький бренд розпочав виводити на український ринок товари власного виробництва.

Час експериментувати!

Протягом 2009 року, на власному виробництві, разом із дизайнерами та конструкторами, ми експериментуємо з матеріалами, формами, кольорами, іншими словами, ставимо досліди в пошуках незвичних рішень.

Команда

Пілотний проект зібрав команду молодих, творчих та націлених фахівців, які люблять та розвивають свою справу. Розпочався новий етап розвитку підприємства.

Індивідуальність

Наступним кроком до реалізації великого задуму стає пошук власного стилю. Наші фахівці ретельно вивчають представлений на ринку асортимент декоративного світла та смаки і потреби цільової аудиторії. Головним завданням стає знайти саме те, чого так не вистачає українському споживачеві та зберегти базісний орієнтир ціна—якість.

Колекції

В результаті пошуків та експериментів, нам вдається створити власні неповторні колекції у різноманітних стилях. Наразі ми з гордістю пропонуємо вам готові колекції під будь-який інтер’єр.

Відкриття фірмового салону!

2013 рік був ознаменований відкриттям великого фірмового салону декоративного світла «ЛЮСТРИ VERSAN» в ТЦ Мегадом, розташованому в самому серці Одеси. Cалон неймовірно стрімко завоював любов та симпатію одеситів.

Ми в «СЕРГО» та «ІМПЕРІЯ ДИЗАЙНУ»!

У 2014 році компанія «VERSAN» уклала партнерську угоду з салонами елітних інтер’єрів «СЕРГО» та «ІМПЕРІЯ ДИЗАЙНУ». З гордістю заявляємо, що дані салони є одними з найбільших київських салонів у галузі комплектації інтер’єрів елітними оздоблювальними матеріалами від провідних світових виробників. В шоу-румах «СЕРГО» та «ІМПЕРІЯ ДИЗАЙНУ» гідне місце займають роботи наших дизайнерів різноманітних стилей і напрямків.

Ребрендінг!

У 2015 році був проведений повний ребрендінг компанії. «Ательє декоративного світла «Versan» - це абсолютно новий, сучасний, індивідуальний підхід до декоративного освітлення. Ми щиро пишаємося тим, що можемо запропонувати нашому покупцеві унікальний якісний продукт, вироблений в Україні.