Пов'язані ідеєю переваги

Ми щасливі представити вам нашу команду творчих, націлених та енергійних людей, які об’єднались заради краси та світла!

Ми пишаємось своїм продуктом і мріємо скоріше познайомити свого споживача зі всіма перевагами та тонкощами нашої справи. Ми фантазуємо, експериментуємо, діємо і отримуємо результат. Щиро запрошуємо вас до захоплюючої подорожі навколо світла.


Світлана Вікторівна Шумська

Власник торгової марки «Versan», директор з розвитку Преміум сегменту декоративного освітлення. Світлана – «повінчана зі світлом!»
І, дійсно, красива, елегантна та неповторна жінка із неперевершеним відчуттям стилю та смаку.

Світлана — натхнення та душа цього проекту. Талановитий керівник та справжній фахівець, вона розпочала шлях до своєї мрії у 2001 році та здолала усі сходи перетворень разом із своєю командою. І, в результаті, у 2015 році було створено «Ательє світла «Versan», де кожний може знайти саме те світло, яке він бажає!

Леся Ярощук

Керівник відділу продажу «Versan». Леся — вічний двигун та природжений організатор. Молода та активна дівчина, повз якої не проходить жодна подія.

Весела та розумна, вона завжди уважно вислухає усі побажання та запропонує оптимальне вирішення будь-якого питання. Леся знає усе про свій продукт і знайде для вас саме те, що ви шукаєте!

Олександр Олексієнко

Дизайнер-конструктор Versan

Дизайнер-конструктор «Versan». Саша — талановитий та досвідчений професіонал.

Хист митця та досвід інженера у поєднанні створюють справжні шедеври! Олександр із задоволенням відповість на усі технічні питання та допоможе знайти оптимальне рішення та підібрати найкраще освітлення в будь-який інтер’єр.

Олександр Логвіненко

Керівник виробництва «Versan». Саша — це той самий випадок незамінною людини.

Оперативний, відповідальний та надійний майстер на усі руки. Він примудряється робити декілька справ одночасно та моніторити весь робочий процес з будь-якої точки локації. Всі питання з виробництва, логістики та доставки вирішуються миттєво та ефективно!